Verras jouw medewerkers/klanten met een gepersonaliseerde Droste chocolade box! Een box speciaal gemaakt voor de Dag van de Zorg.
12 mei is het zo ver, de Dag van de Zorg. Een dag om stil te staan bij alle zorgtoppers en ze te bedanken voor hun inzet. Want wat zijn we zijn trots op deze harde werkers, zeker in deze bijzondere tijd!
De Dag van de Zorg wordt ook wel de Dag van de Verpleging genoemd. 12 mei is de verjaardag van wereldberoemde Engelse verpleegster Florence Nightingale. Deze dag worden alle medewerkers in de zorgsector eens extra in het zonnetje gezet.
Deze Happibox is gevuld met Droste chocolade (smaak naar keuze). Het enige wat je hoeft te doen is een logo, persoonlijke tekst en NAW-gegevens van de ontvangers aan te leveren. De rest doen wij! Indien gewenst is deze box uit te breiden met keuze cadeaubon of een persoonlijke videobeleving met Surprise! QR-code.